TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Om tijdens de Tweede Wereldoorlog de Duitse opmars in Europa tegen te gaan, lanceerde de Britse premier Winston Churchill ((Rory Kinnear) de gewaagde Operatie Postmaster: een niet-goedgekeurde, ongeautoriseerde en onofficiële zelfmoordmissie.
Onder leiding van Gus March-Phillipps (Henry Cavill) en luitenant-commandant Ian Fleming (Freddie Fox) stelden ze een team van gevaarlijke nazi-haters samen om de klus te klaren.
Het topgeheime gevechtsteam moet daarom onconventionele en oneerbiedige methoden gebruiken om twee Duitse sleepboten te vernietigen die U-boten in de Atlantische Oceaan bevoorraden. Lukt het in The Ministry of Ungentlemanly Warfare deze in de minderheid zijnde groep buitenbeentjes het onmogelijke te doen zonder gedood te worden?
The Ministry of Ungentlemanly Warfare is gebaseerd op feiten, maar verwacht niet een typisch historische Tweede Wereldoorlogfilm. Het verhaal is in grote lijnen gebeurd en ook de personages zijn bijna allemaal gebaseerd op echte personen.
Maar je weet dat je, wanneer je een film door Guy Ritchie (Lock Stock and Two Smoking Barrels, Snatch en Sherlock Holmes) laat regisseren, iets anders kunt verwachten.
Deze film is een typische Guy Ritchie-film met karikaturale personages, over-the-top actie en hier en daar een gevatte one-liner. Hoewel het geheel een beetje vlak voelt, is het vermakelijk en een lust voor het oog.
The Ministry of Ungentlemanly Warfare is op donderdag 7 mei 2026 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten