TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Rachel is de dochter van Dino Soerel, die door justitie beschouwd wordt als 'ongekroonde koning van de onderwereld'. In Brandmerk - Kind van een Gedetineerde vertelt ze aan journalist Menen Seijkens hoe het is om met zo’n vader te leven. Kun je een liefdevolle band opbouwen?
Ze zag als kind regelmatig de foute vrienden van haar vader op bezoek komen. Van de een op andere dag moest hij onderduiken. Rachel probeerde in die periode wel haar vader te blijven zien, al was dat ingewikkeld. Uiteindelijk werd Soerel tot levenslang veroordeeld voor twee moorden.
Rachel vertelde in een interview met Het Parool dat haar vader onterecht in de gevangenis zit. “Mijn vader zweert dat hij onschuldig is en voor mij staat ook buiten kijf dat hij het niet heeft gedaan.”
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde is op woensdag 26 februari 2025 om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Brandmerk - Kind van een gedetineerde (documentaireserie) wordt uitgezonden op NPO 3 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
Documentaireserie
WNL
De Bondgenoten: Vincent is boos en verdrietig doordat hij verraden is door Floris en Precious
13:55Beau van Erven Dorens werkt aan nieuw sociaal-maatschappelijk programma
13:23Jorik geeft deelneemster uit Winter Vol Liefde nog een kans: 'Lekker aan het daten'
13:04De finale van Wie Is de Mol? dit jaar met een stuk minder publiek
12:59Vandaag Inside: Albert Verlinde sloop vroeger regelmatig naar het naaktstrand