TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het Friese Harlingen was vanavond het decor van The Passion. Ondanks de vele regen had een groot publiek zich verzameld om de sterrencast het verhaal van het leven en lijden van Jezus Christus te zien spelen. Voor het eerst sinds 2019 was er weer publiek welkom bij The Passion.
Het thema van deze dertiende editie van The Passion was 'leun op mij'.
Sinan Eroglu had vanavond de eer om de rol van Jezus te vertolken, maar over wie mensen het veelal hadden, was Buddy Vedder. Buddy speelde Judas en maakte veel indruk met zijn acteer- en zangkunsten.
BUDDY !!!! WHOOOO WAT GOED !!!!#thepassion — eagon kortenschijl (@xxxeagon) April 6, 2023
Zonde van Jezus dit duet, haalt het helemaal naar beneden. Judas zo krachtig #thepassion — ??Astrid ??? (@itsAssie) April 6, 2023
Wat zingt Buddy met veel passie, in the air tonight ??, geweldig! #thepassion — Diana Slor (@dianaslor) April 6, 2023
Judas blaast Jezus helemaal weg... wat zingt hij toch ijzersterk #ThePassion — Goldenboy1802 (@goldenboy1802) April 6, 2023
Buddy Judas wel een verademing qua tekst, zang en performance. Rest best matig. #ThePassion — Chiron Rengers (@ChiReng8) April 6, 2023
@BuddyVedder niet eerder horen zingen, klinkt erg goed! #ThePassion — Willeke (@Willeke_LS) April 6, 2023
De cast bestond naast Sinan Eroglu en Buddy Vedder uit namen zoals onder andere Marlijn Weerdenburg, Ferdi Stofmeel en Bertrie Wierenga. Dit terwijl Anita Witzier meeliep met de processiegangers en hoorde de verhalen aan die aansluiten bij het thema 'leun op mij'.
Maar ook waren er diverse kleine rollen voor bekende Nederlanders. Zo speelde onder andere William Rutten een fotograaf, John de Bever een barman en speelde Louisa Janssen Barabas.
The Passion had dit jaar een nieuw element. Voor het eerst in dertien jaar zagen kijkers wat Pontius Pilatus, gespeeld door Dragan Bakema, doormaakte nadat hij Jezus liet kruisigen.
Na een succesvolle eerste editie, is ook dit jaar The Passion Hemelvaart te zien. Deze speciale editie is te zien op donderdag 18 mei om 20.30 uur op NPO 1.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote