TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De jubileumuitzending van Miljoenenjacht was er een om niet snel te vergeten. Kijkers raakten er dan ook niet over uitgepraat. Finalist Lies sloeg in de aflevering een indrukwekkend bod van 750.000 euro van de bank af en ging uiteindelijk met ‘slechts’ 61.000 euro naar huis. In een interview met RTL Boulevard blikt ze terug op de veelbesproken aflevering.
Het leek even een spectaculaire laatste uitzending te worden van Miljoenenjacht, maar toch ging het mis. De bank bood 750.000 euro voor de koffer van Lies, maar ze ging daar niet mee akkoord. Daarna ging het mis en vlogen de miljoenen eruit. Uiteindelijk hield Lies ‘slechts’ 61.000 euro over, het laagste eindbedrag van dit seizoen.
Haar manier van spelen kan rekenen op veel negatieve reacties van kijkers. Die reacties zijn haar niet in de koude kleren gaan zitten. ''Het verlies van anonimiteit is heftig'', zegt ze tegen RTL Boulevard.
"Ons uitgangspunt is niet het winnen van miljoenen geweest, maar het uitleggen hoe/waarom kunnen we niet. Dat is persoonlijk", aldus Lies in het interview. Volgens de finalist gaat het om een emotioneel verhaal. Ondanks dat ze veel meer had kunnen winnen, houdt Lies een goed gevoel over aan haar deelname aan het koffertjesspel. "Het is bijzonder om mee te maken. Het gaat goed met ons.''
RTL-ster Chantal Janzen keert terug in het theater: 'Deze rol ga ik spelen'
12:24Nieuw seizoen van De Roelvinkjes op komst: 'Met een nieuwe aanwinst'
12:14Dennis plaagt Stefan in MAFS: 'Als ik moe ben dan word ik opstandig'
11:20Video: Leonie ter Braak staat stil bij het overlijden van Maarten uit Winter Vol Liefde
11:16Welk programma vervangt Het Holland Huis op SBS6?