TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Tijdens de eerste opdracht van Het Perfecte Plaatje Op Reis werden breakdancers gefotografeerd, voor de tweede opdracht werden gebodypainte fotomodellen ingezet.
Numidia el Morabet eindigde deze aflevering bovenaan met een 7.9. De eindcijfers van Wildebras en Eloise van Oranje lagen deze uitzending dicht bij elkaar. Presentator Tijl Beckand geeft aan dat de jury in de foto's van beide kandidaten teleurgesteld was.
Wildebras eindigt uiteindelijk nét iets boven Eloise, wat betekent dat het avontuur voor de gravin ophoudt.
En dat afscheid liet Eloise van Oranje niet onberoerd, maar zoals ze zelf zegt zijn het 'tears of joy' die over haar wangen lopen. Ze kijkt terug op een mooi fotografie avontuur.
En dat zorgt ervoor dat er nog vijf kandidaten over zijn, namelijk Numidia el Morabet, Tatum Dagelet, Rick Brandsteder, Leonie ter Braak en Wildebras.
De volgende aflevering van Het Perfecte Plaatje Op Reis is woensdag 7 juni om 20.30 uur te zien op RTL4.
Het is 'een rare dag' voor Froukje en Hugo bij Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
10:27Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in