TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Jinek begint op 2 september met haar nieuwe talkshow op NPO 1. Dat heeft AVROTROS woensdag aan RTL Boulevard bevestigd.
Vorig jaar werd bekendgemaakt dat presentatrice Eva Jinek RTL verlaat en terugkeert bij de publieke omroep. Ze heeft daar een contract voor vier jaar getekend. Omroepbaas Eric van Stade liet eerder weten dat ze er een onderscheidend programma van willen maken, waarbij cultuur en actualiteit centraal staan.
De talkshow van Eva Jinek zal vanaf 2 september elke maandag tot en met donderdag om 19.00 uur te zien zijn op NPO 1. Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw, die nu Sophie & Jeroen maken in de vooravond, verhuizen dan naar de late avond. Daarmee nemen zij de plek van talkshow Op1 over.
Het is nog niet bekend hoe de NPO-talkshow van Eva Jinek er precies uit gaat zien en wat de titel wordt van haar nieuwe programma.
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'