TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat bedrag klinkt hoog, maar is slechts 2,5% van het voor ON! vastgestelde jaarbudget voor het jaar 2022. In totaal vangt de omroep ruim 3,5 miljoen per jaar. Het bedrag wordt niet verrekend met het al vastgestelde budget voor 2022, maar met het nog vast te stellen budget voor het jaar 2023.
Volgens het bestuur heeft Ongehoord Nederland 'onvoldoende uitvoering heeft gegeven aan de bereidheid tot samenwerking binnen het publieke omroepbestel door stelselmatige schending van de Journalistieke Code NPO.' Die schendingen komen uit het programma Ongehoord Nieuws dat al sinds de eerste uitzending omstreden is.
In de aflevering van 10 mei was bijvoorbeeld de Belgische politicus Filip DeWinter te gast die over de omvolkingstheorie begon. Dat is het idee dat politieke elites massa-immigratie bevorderen om de oorspronkelijke, blanke bevolking van westerse landen te vervangen. In een eerdere uitzending verkondigde parlementariër Wybren van Haga dat de EU en de Navo hebben geprovoceerd en dat het daarom logisch was dat Rusland de oorlog tegen Oekraïne begon.
Naar aanleiding van die en andere uitzendingen kwamen er behoorlijk wat klachten binnen bij de Consumentenbond die een onderzoek instelde. De financiële sanctie is daar een gevolg van.
ON! maakte dit jaar haar debuut als nieuwe omroep. Voorzitter Arnold Karskens overweegt juridische stappen tegen de NPO.
Hilarisch: Bloeit er iets op tussen El Che en Roma in De Bondgenoten?
14:53Soundos nieuw jurylid Holland's Got Talent
13:17Maarten uit Winter Vol Liefde overleden: 'Mijn leven was super'
13:00Noteren maar: Het tweede seizoen van Eén Grote Familie verschijnt op deze datum
12:56Zien: Iris Rulkens imiteert Olof en Femke uit Married at First Sight