TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de omroep donderdag.
Presentator Ersin Kiris laat elke week door middel van experimenten zien hoe reclames invloed hebben. Neurowetenschapper Margriet Sitskoorn helpt daarbij door een kijkje te geven in het brein.
Zo wordt in de eerste aflevering een bezoekje gebracht aan de sportschool. In de sportschool gaan ze proberen om sporters door middel van groepsvorming aan te zetten tot het drinken van een sportdrankje.
Daarnaast bezoekt Anna Gimbrère neuromarketeers, gedragswetenschappers en andere deskundigen om uit te leggen hoe verschillende technieken ons koopgedrag kunnen beïnvloeden.
Brainhack is vanaf 15 januari te zien om 22.00 uur op NPO3.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'