TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De zaak kwam aan het rollen nadat het AD een artikel publiceerde met daarin een opgenomen gesprek tussen Khalid, Peter en kantoorgenoot Royce de Vries.
Daarin leek het er heel sterk op dat Khalid bekende een rijksambtenaar te hebben omgekocht met 8.000 euro ten einde een cliënt eerder vrij te krijgen.
Zelf ontkent Khalid. Hij zegt dat hij "op ongepaste wijze heeft geprobeerd om een hoge openstaande rekening deels betaald te krijgen. Meer dan dat is het niet. Dat is echter niet zoals het hoort, het was nogal een stomme actie en die bracht mij flink in verlegenheid."
Omkoping is voor de gemiddelde burger al een ernstig feit, voor een advocaat is het helemaal een halszaak, dus er hangt Kasem nogal wat boven het hoofd. Het gaat om een 'oriënterend onderzoek' van de rijksrecherche naar de beschuldigingen.
De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) en de Orde van Advocaten in het arrondissement Amsterdam doen ook onderzoek naar de kwestie.
Het AD werkt intussen aan een vervolg op het gewraakte artikel. De volgende episode zou gaan over Khalid Kasem en zijn oude schoolgenootje Ridouan Taghi, ook wel bekend als de meest gewelddadige crimineel die Nederland ooit kende.
In de talkshow Khalid & Sophie wordt Khalid vervangen door Jeroen Pauw.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'