TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert Verlinde is in korte tijd een vaste waarde geworden op de woensdagavond bij Vandaag Inside. Vanavond zit de showbizgoeroe echter eenmalig niet op die plek. Wat is de reden voor zijn afwezigheid en wie zit er dan wel naast Wilfred?
René van der Gijp gaf enige tijd geleden aan graag een rustmomentje tijdens de talkshow-week te willen hebben. Talpa honoreerde zijn verzoek en al snel was er met Albert, die een goede chemie met Wilfred en Johan heeft, een vaste en geschikte vervanger gevonden.
Woensdagavond zal de Vandaag Inside-kijker Albert echter niet op de plek van Rene zien zitten. Sterker nog: Gijp zit er gewoon zelf. Snap je het nog?
De reden voor de stoelendans is de live-uitreiking van de Musical Awards vanavond en daar wilde Verlinde, die natuurlijk ook theaterproducent is, uiteraard maar wat graag bij zijn: 'Met twaalf nominaties voor de musical Elisabeth kan ik niet wegblijven bij het gala vanavond', geeft hij aan op Instagram.
Albert is zijn VI-collega, die hij dus eigenlijk nooit meer ziet door dit tv-schema, meer dan erkentelijk: 'Rene dank voor deze oplossing!'
Vandaag Inside is iedere werkdag om 21:35 uur te zien op SBS6
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'