TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nummer waarmee Claude naar het Eurovisie Songfestival gaat, C'est La Vie, valt erg goed bij de bookmakers. De wedkantoren zijn vaak vrij accuraat wat betreft het voorspellen van de eindzege dus het is belangrijk dat je hoog in die lijst staat. En dat geldt voor de Nederlandse zanger, die vorige week nog op plaats elf werd gezet maar nu hard doorstijgt richting de top.
Onder enorme belangstelling van de pers lanceerde Claude vorige week in Amsterdam de videoclip die hoort bij zijn Songfestivalinzending. Daar vertelde hij aan ons wanneer hij voor het eerst met het evenement in aanraking kwam.
We moeten nog even geduld hebben voordat Claude kan gaan shinen op het podium in Zwitserland, het liedjesfestijn vindt pas in mei plaats, maar tot die tijd kunnen we in ieder geval zijn heerlijke nummer C'est La Vie al op de repeat zetten. Het nummer is zeer goed ontvangen en maakt sinds de lancering een flinke sprong bij de bookmakers.
Voordat zijn nummer bekend was stond Claude daar namelijk nog op plek 11 maar de afgelopen dagen is hij flink doorgestegen, naar inmiddels zelfs al de derde plek. Hij hoeft momenteel alleen nog Frankrijk en Zweden voor zich te dulden en die landen hebben hun inzending nog niet officieel gelanceerd dus dat kan ook nog tegenvallen.
Door de opmars van C'est La Vie is Finland een plekje gezakt naar plek vier. Maar Erika Vikland maakt nog altijd veel indruk met haar opvallende nummer Ich komme.
Het Eurovisie Songfestival is op 13, 15 en 17 mei om 21:00 uur te zien op NPO1
Zien: Iris Rulkens imiteert Olof en Femke uit Married at First Sight
12:34De stem van Samson is overleden
11:41Dit programma vervangt The Summit op RTL 4
11:16Johan Derksen verbaast: ‘Dick Schoof heeft echt een lekkere vriendin’
10:33Married at First Sight: Dennis wil de liefde bedrijven boven op een berg