TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit artikel bekijken we de hints en speculeren we erop los.
Check ook: Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2024
Een adelaar staat bekend om zijn scherpe blik, machtige vleugels en leiderschap. Een indrukwekkend figuur dat ons doet denken aan BN’ers die kracht uitstralen en mogelijk een link hebben met het luchtruim of de natuur. Zou dit dan ook een hint zijn naar een sportieve held als Epke Zonderland of Rafael van der Vaart? Of misschien een ervaren piloot als Jeroen van Inkel of Levi van Kempen, die al heel wat vlieguren hebben gemaakt?
Een ander opvallend detail is het pak van dit figuur dat zomaar eens van de serie Hoogvliegers vandaan kan komen. Soy Kroon behoort dan uiteraard weer tot de opties, net als vorige week, maar ook Gijs Scholten van Aschat, Fedja van Huêt en kersverse vader Dorian Bindels hadden hier een rol in. Wie weet treffen we wel een van hen aan.
In aflevering zes leek de zaak voor veel panelleden en een groot deel van de kijkers duidelijk: dit moest wel Jan Kooijman zijn. Loretta Schrijver dacht echter aan een andere Jan en gokte op Jan Versteegh. Maar wie van hen heeft gelijk? In deze aflevering volgde ook de onthulling, en bleek De Adelaar toch echt Jan Kooijman te zijn.
The Masked Singer is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Lees ook:
Komende week in Flikken Maastricht: Eva en Wolfs nemen afscheid van een geliefd persoon
14:02Haantjes is een groot succes en krijgt een tweede seizoen
13:45Winston Gerschtanowitz verrast Linda de Mol met bijzonder cadeau ter ere van 25 jaar Miljoenenjacht
13:01Jubileumseizoen van Wie Is de Mol? in september op tv
12:21Shownieuws: Matthijs van Nieuwkerk zong zijn vrouw toe bij rentree in theater