TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na vijf afleveringen en 34 bekende afvallers heeft De alleskunner VIPS z’n eerste winnaar te pakken.
Zeven kandidaten maakten hun opwachting voor de laatste uitdagingen. In rap tempo moesten Jody Bernal, Charly Luske, Chatilla van Grinsven en influencer Marvy Rieder het veld ruimen.
De drie finalisten die nog tot het één-na-laatste spel in de strijd bleven waren Jeffrey Wammes, Sem van Dijk en Maxim Froger. Ze kregen een helm met daarop een cactus en de opgave zo snel mogelijk drie rijen waterballonnen lek te prikken. Jeffrey bleek op een haar na het traagst en bleef achter met een nat pak en de derde plek, waardoor de twee finalisten bekend waren.
Aangemoedigd door hun bekende moeders Natasja en Wendy waagden Maxim (25) en Sem (18) zich aan de slotpot: Een spelletje Jenga moest de wedstrijd beslechten. Onder toeziend oog van de andere finalisten haalden de mannen voorzichtig balkjes uit de steeds instabieler wordende toren.
Uiteindelijk besliste de zwaartekracht in het nadeel van Sem, waardoor Maxim als winnaar uit de bus kwam. Hij kreeg de bokaal uit handen van zijn trotse moeder.
Dit bericht bekijken op Instagram
Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in
08:53Gerard Joling twijfelt over nieuw seizoen Only Joling