TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS6 is weer een nieuwe quiz rijker, want vanaf volgende maand maken Dyantha Brooks en Patrick Martens hun opwachting met de gloednieuwe quiz Lettrix.
Volgens SBS kunnen kijkers gewoon vanaf de bank meespelen.
In elke aflevering spelen twee kandidaten tegen elkaar. Drie rondes lang moeten ze op verschillende manieren zo veel mogelijk woorden zien te maken. De kandidaat die na drie rondes de meeste punten heeft, speelt de finale.
De finalist heeft zeventig seconden de tijd om zes woorden te maken. Alleen de begin- en eindletters zijn gegeven. Het eerste finalewoord is een vijfletterwoord en goed voor 50 euro, het laatste woord is een tienletterwoord. Lukt het ook om dit woord te maken, dan wint de finalist 2500 euro en mag de volgende aflevering terugkomen.
In de eerste uitzendweek komen verschillende BN’ers langs. Patty Brard start de eerste aflevering tegen Gers Pardoel. Ook Hannelore Zwitserlood, Tanja Jess, Thomas Berge en Victor Abeln maken hun opwachting.
Lettrix is vanaf maandag 3 juli elke werkdag om 18:00 uur te zien op SBS6. Dyantha Brooks en Patrick Martens wisselen de presentatie met elkaar af.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita