TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alvast een goede eerste indruk krijgen? Hieronder vind je de allereerste beelden.
In het nieuwste seizoen van De Verraders Halloween zullen dertien bekende gezichten, waaronder Nienke Plas, Marco Schuitmaker en Georgina Verbaan, strijden om een aanzienlijke zilverschat bij elkaar te verdienen. Maar daar draait het natuurlijk niet alleen om. De échte uitdaging ligt in het opsporen van de Verraders. Wie heeft presentator Frank Evenblij ditmaal aangewezen om 's nachts het lot van de andere deelnemers te bezegelen?
Dit gebeurt in deze spin-off natuurlijk wel net iets anders dan in de reguliere variant. De opdrachten zijn enger, de rondetafels meedogenlozer en de algehele sfeer angstaanjagender.
Als dat laatste al als muziek in je oren klinkt, raden we je aan om zo snel mogelijk de eerste beelden te bekijken. Je krijgt dan al direct een goede indruk van wat er komend seizoen allemaal op het programma staat.
Dit bericht op Instagram bekijken
De Verraders Halloween is vanaf zaterdag 28 september wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vanaf die datum staan de eerste twee afleveringen ook op Videoland.
Paus Franciscus op 88-jarige leeftijd overleden
09:41Deze week in Married at First Sight: Eerste liefde bezegeld en krakende huwelijken
09:34De TV van gisteren: Kijkers zien hoe Yvon Jaspers opgetrommeld wordt in Boer Zoekt Vrouw
06:47Vanavond op TV: Strijders, Opgelicht in de liefde?, Black Adam
12:01Jacqueline Govaert doet 'eindelijk' mee aan Beste Zangers: 'Dit was het juiste moment'