TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verhaal van de Argentijnse econome Máxima die in New York werkt en kroonprins Willem-Alexander. Dit staat centraal in de nieuwe 6-delige dramaserie die vanaf volgend voorjaar te zien is. En Videoland heeft de eerste beelden gedeeld.
Eerder werd 2023 bekendgemaakt, maar het is dus verplaatst naar 2024.
Dit bericht op Instagram bekijken
De Argentijnse actrice Delfina Chaves speelt de rol van de koningin. Acteur Martijn Lakemeier gaat de rol van koning Willem-Alexander op zich nemen.
Woensdag werd op de seizoenspresentatie van RTL bekendgemaakt dat Krezip de titelsong en muziek voor de serie verzorgd heeft. Tijdens het event deed de band een voorproefje van de titelsong Tomorrow Starts Today. Ook door de serie heen komen er nog nummers voorbij van de band. Zangeres Jacqueline Govaert: "Het was heerlijk om in de huid van Máxima te kruipen en haar gevoelens en emoties te vertalen via onze muziek."
Dit bericht op Instagram bekijken
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden