TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Meiland is binnenkort weer terug op tv. Dit keer niet in hun luxueuze Franse chateau of hun villa in Noordwijk maar in een doorsnee huurwoning.
Martien, Erica, Maxime, Leroy en hun twee dochters gaan een maand lang op bijstandsniveau leven. Alle luxe wordt ingeleverd en het gezin krijgt een bepaald budget voor de hele maand waar ze van moeten rondkomen.
Met hun deelname aan het programma vragen de Meilandjes specifiek aandacht voor ouders in de bijstand: ze zetten zich in voor Stichting Babyspullen. De familie Froger en Roelvink gingen hen al voor en leefde ook een maand in de bijstand.
Chateau Bijstand is vanaf maandag 7 maart om 20.30 uur elke week te zien op SBS6.
6 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht
09:04Ronnie Flex duikt op in Met het Mes op Tafel voor verrassingsoptreden
08:17Wilfred Genee wijst Dilan Yesilgöz op kledingkeuze in Vandaag Inside: 'Dit is nog nooit gebeurd'
07:05Met deze plaats is Claude tevreden op het Eurovisie Songfestival 2025
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, Only Joling, The Ice Road