TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jarenlang boycotte het Nederlands elftal Hélène Hendriks en Noa Vahle, maar die tijd is sinds kort voorbij. De volledige selectie komt binnenkort zelfs bij de dames op bezoek in Wij Houden van Oranje.
En dat is best bijzonder.
Deze zomer staat het EK voetbal weer voor de deur, maar voor de spelersgroep voor het toernooi richting Duitsland vertrekt, maken ze eerst nog een tussenstop bij Hélène Hendriks en Noa Vahle. In de eenmalige show Wij Houden van Oranje blikken de spelers, én natuurlijk bondscoach Ronald Koeman, vooruit op het toernooi en geven ze antwoord op vragen van het Nederlandse publiek.
Talpa laat weten dat er geen tactische voorbeschouwingen, ingewikkelde voetbalstrategieën en politieke discussies voorbijkomen in Wij Houden van Oranje. Wat kunnen we dan wel verwachten? De spelers vertellen over hun verwachtingen over het toernooi en beantwoorden vooral de leukste en beste kijkersvragen.
Mocht je nou een leuke vraag voor de selectie hebben, dan kan je deze aandragen in De 538 Middagshow met Frank op Radio 538. De leukste en meest originele vragen worden in Wij Houden van Oranje aan tafel aan de spelers en bondscoach voorgelegd.
Wij Houden van Oranje is te zien op zaterdag 8 juni om 20:00 uur op SBS6.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers zien hoe Yvon Jaspers opgetrommeld wordt in Boer Zoekt Vrouw
06:47Vanavond op TV: Strijders, Opgelicht in de liefde?, Black Adam
12:01Jacqueline Govaert doet 'eindelijk' mee aan Beste Zangers: 'Dit was het juiste moment'
10:53Talent Unplugged: Stella Grace zingt bijzondere versie van ABBA's 'Dancing Queen' (video)
10:43Talent Unplugged: Niek maakt indruk met 'I Was Made For Loving You' (video)