TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van woensdag 27 november 2024.
Hoofdpiet is bij Merel Westrik in de studio om de kijkers om hulp te vragen bij het zoeken van de stoomboot, maar dan krijgen ze ineens contact met Pieterbaas die op de stoomboot staat. Hij is onderweg naar Spanje om meer cadeaus te halen. Hoofdpiet gaat gelijk naar Sinterklaas om hem het goede nieuws te vertellen.
Hoofdpiet doet het hele verhaal uit de doeken aan de Sint, maar die is niet blij. Pieterbaas mag dan onderweg zijn naar Spanje, maar daar zijn helemaal geen extra cadeaus meer volgens Sinterklaas.
De Sint besluit om Pieterbaas terug te halen naar Nederland en om alsnog een selectie te maken in de cadeaus. Dat betekent dat de kinderen dus niet meer álles krijgen wat ze op hun verlanglijstjes hebben gezet. De cadeaus moeten eerlijk worden verdeeld.
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
De TV van gisteren: Aadje en Richard geven elkaar het jawoord in slot Daar Gaan Ze Weer
06:47Vanavond op TV: De lepelaar in een roerige wereld, Overtreders, Need for Speed
19:07Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud vervolgd voor rijden onder invloed
17:41Jullie vinden: deze deelnemer moet Big Brother 2025 winnen
17:40Komt Bertrie Wierenga nou terug in GTST of niet?