TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van de Belgische versie, waarin de deelnemers onder leiding van presentator Gilles de Coster naar Thailand zijn afgereisd, is afgelopen zondag begonnen. De dag erna stond de aflevering om 20:00 precies op NPO Start. En zo gaat het de komende zeven weken nog voort.
Veel mensen vinden De Mol België leuker omdat de kandidaten er veel gebrander op zijn om de pot te vullen. In de Nederlandse versie vinden de BN'ers het vaak geen enkel probleem om een berg geld uit de pot te halen wanneer ze daar zelf mee gediend zijn. Dat zie je niet gebeuren bij onbekende spelers die de doekoe goed kunnen gebruiken. Het gaat kortom ergens om in België.
De deelnemers in België worden ook regelmatig 's nachts uit hun bed gehaald voor opdrachten en de makers zijn ook nog eens veel minder voorzichtig in het in beeld brengen van de Mol-acties. Allemaal zaken die de Vlaamse versie spannender maken.
Klinkt dit je allemaal goed in de oren? Dan weet je waar je moet zijn voor een nieuwe fix van Wie is de Mol?
Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'