TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ineens was Estavana Polman daar als presentatrice van het SBS6-programma Beter Laat Dan Nooit. Ze werd enorm geprezen door kijkers, maar of we haar terug gaan zien in een nieuw seizoen is nog maar de vraag.
Bij Eva Jinek aan tafel geeft ze er meer duidelijkheid over.
Dat Estavana Polman met haar presentatiedebuut voor Beter Laat Dan Nooit veel lof oogstte moge duidelijk zijn. De handbalster zat gisteravond aan tafel bij Eva Jinek, omdat ze bij de drie genomineerden hoort voor de Televizier-Ring Talent.
Eva vroeg haar naar haar ervaringen met het SBS-programma en het blijkt dat Estavana het flink onderschatte. "Zo'n programma vond ik wel echt heel leuk om te maken, al vond ik wel dat het heel erg zwaar was. Ik dacht televisiemaken is niet zwaar", vertelt ze.
Estavana laat zelfs weten dat ze het zwaarder vond dan handballen. "Ik vond het wel heftig, je moet altijd aanstaan. Het was wel echt te gek", vervolgde ze. "Als ik zo'n programma weer zou kunnen maken zou ik dat heel erg leuk vinden. Maar voor nu, nee hoor, laat mij maar gewoon lekker een balletje gooien."
Of er een nieuw seizoen van Beter Laat Dan Nooit komt is nog niet aan de orde. Estavana kan zich voor nu eerst gaan voorbereiden op het Gouden Televizier-Ring Gala op 17 oktober, want daar gaat ze het opnemen tegen de andere genomineerden Merel Ek en Monica Geuze.
Nieuwe Voice-coach Dinand Woesthoff lapt kritiek aan zijn laars
14:41Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven