TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog een kleine zes weken en dan keert All You Need Is Love terug op de buis met de jaarlijkse kerstspecial. En in het hoogtepunt op Kerstavond, met presentator Robert ten Brink in een hoofdrol, keert een oude traditie weer terug!
Eén van de hoogtepunten van de kerstspecial van All You Need Is Love is de stewardessendans op Schiphol. Op het nummer Santa Claus Is Comin' To Town van Mariah Carey dansen de stewardessen van verschillende maatschappijen hun pumps kaal. En die beelden keren in 2023 terug op de buis.
In de kerstspecial van 2022 was de dans geschrapt vanwege de stakingen en de problemen op de Amsterdamse luchthaven. Maar nu gaan presentator Robert ten Brink en de zijnen weer vol overgave dansen. Via Instagram laat een stewardess weten geselecteerd te zijn en uit te kijken naar het moment dat ze op tv komt. Dat wordt weer genieten!
De kerstspecial van All You Need Is Love is te zien op zondag 24 december op RTL 4.
Partnerbijdrage
Patrick Martens giert het uit door Eline de Ruig: 'Ik ben niet dom!'
10:00Dennis van der Geest is terug met Het Blok: 'Koppels gaan prachtig avontuur tegemoet'
09:50De TV van gisteren: kijkers zien Rico Verhoeven door het stof gaan voor 'pestgedrag' in De Klassenavond
08:55Boer Zoekt Vrouw-kijkers staan versteld van keuze Deedry: 'Stuurt de verkeerde weg'
08:14Gert Verhulst geeft update over talkshow bij SBS6