TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe BNNVARA-programma Van Roosmalen op Reportage bestaat uit acht afleveringen. Marcel van Roosmalen reist hiervoor door heel Nederland met zijn cameraploeg, om de meest uiteenlopende plekken en evenementen te bezoeken. Zo doet hij verslag van de vakantiebeurs in Utrecht, de Lintjesregen in Tilburg en het Hunebedmuseum in Drenthe.
Ook brengt hij een bezoek aan een belangrijke training van zijn favoriete voetbalclub Vitesse. In deze reportageserie brengt Marcel op zijn eigen wijze live verslag uit van alles wat hij tegenkomt. Dat doet hij met scherpe observaties, humor en met oog voor het onverwachte.
De schrijver en columnist heeft genoten van het maken van de reportageserie. ''Eindelijk het hele proces van reportage maken in beeld! Ik vond het heel leuk om te maken'', aldus Van Roosmalen.
Van Roosmalen op Reportage is vanaf vrijdag 6 september wekelijks om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3 te zien.
Partnerbijdrage
Na bijna drie jaar wachten is het zover: het zesde en (helaas) laatste seizoen van The Handmaid’s Tale is vanaf vandaag te zien bij Videoland.
Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Code van Coppens
11:49Talpa blaast talentenjacht The Winner Takes It All nieuw leven in
11:00Henny Huisman laat zich uit over Marco Borsato in Shownieuws: 'Hij zit heel erg in de knoop'
10:02Stem nu voor de kwalificatieronde van de Televizier-Ring Online-videoserie 2025
10:00Eveline Stallaart is Married at First Sight nog lang niet beu: 'Doe het met veel passie'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.