TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat er een documentaireserie over Jonnie en Thérèse Boer (eigenaren van 3-sterrenrestaurant De Librije) zou komen was al bekend, maar wanneer we het resultaat kunnen bewonderen nog niet. Tot vandaag, want Omroep MAX heeft de startdatum bekendgemaakt.
Pak je agenda er maar bij!
Al ruim twintig jaar staan Jonnie en Thérèse Boer aan de top met hun beroemde restaurant De Librije in Zwolle. Maar na al het harde werken wordt het langzamerhand tijd om ook eens te genieten van wat meer vrije tijd.
Kinderen Jimmie en Isabelle en chefkok Nelson Tanate zijn sinds kort mede-eigenaar en staan te trappelen om het Librije-imperium over te nemen. Maar voor het zover is, moeten ze zich eerst flink voorbereiden.
In de nieuwe serie De Opvolging is onder andere te zien hoe dochter Isabella ervaring op doet bij hun restaurant op Bonaire, zoon Jimmie loopt stage in Bangkok en Nelson doet er alles aan om aan de top te blijven in de culinaire wereld.
De eerste vijf afleveringen worden verteld vanuit het perspectief van één van de vijf hoofdpersonen. In de zesde aflevering komt alles samen en wordt duidelijk hoe de hele familie zich inzet om de drie sterren te behouden. De Opvolging belooft een bijzonder kijkje in het reilen en zeilen van De Librije-restaurants.
De Opvolging is vanaf zondag 16 februari om 19:40 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden