TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder Herman van der Zandt en Joost Prinsen scoorde het blufspelletje al heel aardig met rond de 700.000 kijkers per aflevering, maar sinds Sjoerd de presentatie overnam, is het hek van de dam.
Sjoerd begon vorige maand met meer dan 800.000 kijkers. Allemaal nieuwsgierige kijkers die willen zien hoe de NOS Sportpresentator het ervan af brengt, zou je kunnen denken. Maar de hoge cijfers hielden aan. Naar de meest recente aflevering van Met het Mes op Tafel keken 924.000 mensen en dat is geweldig veel, zeker voor een programma op NPO2.
Sjoerd bleek dinsdag zelfs populairder dan Arjen Lubach met zijn Avondshow die 817.000 kijkers trok. Dit uitstapje buiten de sportwereld kan zomaar het begin zijn van veel meer moois voor Sjoerd. Kijkcijferexpert Tina Nijdam tipt hem in ieder geval nu al als het grote tv-talent van 2024.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)