TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het NPO Radio 1-programma Spraakmakers liet Römer zijn licht schijnen op Marcel & Gijs dat vier weken geleden begon als onorthodox tv-experiment. De tv-kenner blijkt zeer te spreken over het resultaat.
De rechterhand van John de Mol omschrijft Marcel & Gijs als volgt: "Het is ontregelend, er gaat elke avond iets geks gebeuren. Het is een soort cabaret waarin zij de kunst van het beledigen op een hoger niveau brengen en ermee wegkomen. Ze nemen niets en niemand serieus: zichzelf niet, de gasten niet, de kijkers niet. Het is anders dan anders. Het doet mij denken aan Wim T. Schippers, en past in deze tijd. Het was een krankzinnig out-of-the-box-experiment. En een half miljoen mensen kijken daar graag naar."
Römer geeft ruiterlijk toe dat hij vooraf zijn twijfels had: "Ik had gedacht 'dat gaat niet werken, dit past niet bij SBS. Maar het overtreft alle verwachtingen die we hadden. Vooral het marktaandeel van 14 procent klinkt Talpa als muziek in de oren: "Dat is buitengewoon goed voor SBS in de zomer. Wat mij betreft komen ze komende zomer terug. Maar ik ga niet over de programmering."
GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 maart 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, Daar gaan ze weer, Jack Reacher: Never Go Back
20:14Yvon Jaspers over Boer Zoekt Vrouw: 'Ik hoop dat mensen zien dat ik mijn hele ziel en zaligheid erin stop'
15:22Arjen Lubach gaat naast talkshow ook komische panelshow presenteren
14:32Dit vinden kijkers van de nieuwe Nederlandse comedyserie Haantjes