TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze halve finale van The Headliner strijden de laatste acht acts voor een felbegeerde plek in de finale: Daan, Jorieke, Anouk Wolf, MICHA, SANN!E & Friends, STEAM SISTER, Nelis en Boukje. Ze hebben zich al door meerdere rondes geknokt, maar nu wordt het menens. Met slechts vier finaleplekken in het vooruitzicht moeten ze alles uit de kast halen om het publiek te overtuigen.
Waar de acts in de knock-outfase en kwartfinale nog lijnrecht tegenover elkaar stonden, wagen de acts zich ditmaal aan een solo-optreden. En elk optreden telt, want alleen de vier acts met het hoogste percentage aan het einde van de aflevering gaan door naar de grote live-finale.
Wat het extra spannend maakt, is dat de teams van Nick Schilder & Typhoon en Jacqueline Govaert en Kraantje Pappie nu precies gelijk staan met elk vier acts. De grote vraag is dus ook: welk team houdt het meeste talent over voor de finale?
The Headliner zie je iedere vrijdagavond om 20:00 uur op RTL 4. De halve finale staat gepland voor vrijdag 14 maart 2025.
RTL-ster Chantal Janzen keert terug in het theater: 'Deze rol ga ik spelen'
12:24Nieuw seizoen van De Roelvinkjes op komst: 'Met een nieuwe aanwinst'
12:14Dennis plaagt Stefan in MAFS: 'Als ik moe ben dan word ik opstandig'
11:20Video: Leonie ter Braak staat stil bij het overlijden van Maarten uit Winter Vol Liefde
11:16Welk programma vervangt Het Holland Huis op SBS6?