TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spoorloos ligt al jarenlang onder vuur
De Volkskrant sprak recent met Marthaines de Vries (43), die op 20-jarige leeftijd te zien was in het bekende KRO-NCRV-programma. 'De Vries werd in 2001 verbonden aan, naar later bleek, een verkeerde familie. Uit DNA-onderzoek bleek rond kerst vorig jaar dat haar echte familie een andere is dan waar ze door Spoorloos aan werd gekoppeld', zo schrijft de NOS.
Tina Nijkamp heeft het artikel met open mond zitten lezen en reageert op Instagram: 'Het is toch ongelofelijk dat ze mogen doorgaan met deze tv show? Wat heeft Derk Bolt die 30 jaar zitten doen?', briest ze.
Bolt was tot voor kort de presentator van Spoorloos maar die rol is recent overgenomen door Joris Linssen, Sosha Duysker en Jetske van den Elsen.
De kijkcijferprofessor kan niet geloven dat de NPO nog langer door wil gaan met dit programma, en die mening heeft ze overigens ook over DNA Onbekend: 'Wanneer stoppen jullie met deze shows die zoveel schade aanrichten?'
Spoorloos is momenteel niet op tv te zien
Shownieuws: 'Heeft Golden Bachelor-Gerard 20 miljoen op de bank?'
13:58Tina Nijkamp: 'Wanneer stopt de NPO met Spoorloos?'
13:28Vandaag Inside: Sylvana Simons hard aangepakt na ongepast bericht over Ron Brandsteder
12:58Carrie op Vrijdag deze week later op tv: dit is waarom
12:03URK!: Gerda en Klaas smullen van fotoshoot Jelle