TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Try Before You Die keert terug! Tien jaar na dato is het waaghalzenprogramma vanaf 4 september weer op de buis te zien.
In het programma staan opdrachten centraal die je gedaan moet hebben voordat je komt te overlijden. In het verleden, de serie was van 2005 tot en met 2011 te zien op televisie, waagden onder anderen Katja Schuurman, Sophie Hilbrand, Geraldine Kemper en Ruben Nicolai zich aan uitdagende stunts.
Zij zijn er nu natuurlijk allemaal niet bij, maar er is wel een negenkoppig team van stuntmannen- en vrouwen samengesteld. Deze groep bestaat uit presentatoren Nesim El Ahmadi, Jurre Geluk, Dionne Slagter, Quinty Misiedjan, Stephanie van Eer, Tim Senders, Jamaal Hussein, Qucee en Fenna Ramos.
Het nieuwe seizoen van Try Before You Die bestaat uit acht afleveringen. Vanaf 30 augustus is Try Before You Die te zien op het YouTube-kanaal van NPO ZAPP en vanaf 4 september om 18.15 uur op NPO Zapp.
Dit bericht bekijken op Instagram
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden