TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met Hila Noorzai zat hij aan tafel waarbij hij vertelde dat een nieuwe inzending vinden nog best een makkie kan gaan worden gezien het grote animo.
Cornald vertelt dat hij verrast is door de enorme golf aanmeldingen. "Ook wel van mensen van naam en faam, die misschien nu wel roepen dat ze niet mee willen doen, maar stiekem zich wel aanmelden." Volgens hem en Hila zijn artiesten na het fiasco van dit jaar niet bang om in 2025 mee te doen.
Over namen willen de twee nog niets kwijt. "Is er al gebeld met Anouk?" probeert Eva Jinek nog, maar die vraag wordt ontweken. Cornald en Hila zouden een inzending als Rob Kemps ook wel zien zitten. "Je ziet wat hij tijdens het EK teweeg brengt." Artiesten hebben nog tot 22 november 23.59 uur de tijd om zich op te geven.
Vanavond op TV: Arcadia, Vroege vogels, The Lost City
06:37Kijkers weten het zeker: dit is Pam Je Haar Danst in Make Up Your Mind 2025
06:02Wie zijn Shirley Bassie en Adriana Grande in Make Up Your Mind 2025?
21:39Make Up Your Mind 2025: Make-updoekjes liggen klaar voor deze BN’ers na exit in aflevering 3
12:26Roos Moggré openhartig in De Geknipte Gast: 'Ik ben een bevrijd mens'