TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anna en Herman zijn sinds 2019 een stel
Goed nieuws voor aankomend De Slimste Mens-presentator Herman van der Zandt en zijn vriendin Anna Gimbrère, die als wetenschapsjournaliste en presentatrice net als haar vriend werkzaam is bij KRO/NCRV: de twee zijn ouders geworden van zoon Felix.
Herman heeft ook al twee kinderen uit een eerdere relatie, voor Anna is het de eerste keer dat ze moeder is geworden.
Het mooie nieuws werd woensdagmiddag naar buiten gebracht via hun werkgever en die laat ook weten hoe het met het kersverse gezin gaat: 'Hij doet het heel goed en we zijn allebei smoorverliefd.' Wij feliciteren ze van harte.
Herman van der Zandt is vanavond wederom te zien in de finaleweek van De Slimste Mens, nu nog even als kandidaat. De kennisquiz zie je vanavond om 20:30 op NPO1.
'Grote afwezige' Buddy vanavond te zien in reallifesoap Gerard Joling
11:53Albert Verlinde hoopt dat hij dit programma mag gaan presenteren
10:44Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht