TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Met als grote vraag: hoe kon het toch zo fout gaan?
Als er iemand nogal roerige jaren achter de rug heeft, is het Prins Andrew wel. De Britse prins werd alweer even geleden door zijn moeder Elizabeth gestript van al zijn titels en officiële functies nadat zijn vriendschap met Jeffrey Epstein aan het licht kwam en er bewijzen op tafel kwamen dat ook hij seksueel contact had met minderjarige meisjes.
Dat was in de jaren tachtig wel anders. Door zijn werk als militair groeide hij immers uit tot ware oorlogsheld die bij menig mens geliefd was. Zo beschreven militairen die met hem vochten in de Falklandoorlog hem destijds nog als een 'onbaatzuchtige man' die zijn land boven zijn persoonlijke veiligheid stelde. Lees er ook hier meer over.
Hoe kan het dan toch zo mis zijn gegaan? Daar hoopt de tweedelige BNNVARA-documentaire Secrets of Prince Andrew antwoord op te geven. De tweeluik is op woensdag 8 mei en donderdag 9 mei om 23:00 uur te zien bij op NPO 2.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'