TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sahar Meradji en Floor van der Kemp volgen de jongeren.
Waar moet je heen als je volwassen bent geworden na jaren jeugd- of pleegzorg? Dat is de grote vraag van het programma. Ineens valt de steun weg van hulpverleners en wordt er niet meer met je meegekeken.
Voor de vier jongvolwassenen die gevolgd worden, zit het leven vol uitdagingen. Alle vier hebben ze een verleden vol jeugdzorginstellingen en hulpverleners. Omdat ze ouder zijn dan achttien jaar, moeten ze op eigen benen staan en eigen regie nemen. Ze verbleven of verblijven op straat, in gesloten instellingen of in daklozen- en crisisopvangen tussen volwassenen met verslavingen en/of psychische problemen. De vraag is wat voor toekomst er voor hen is als het leven bestaat uit zorgen dat je een plek hebt om te slapen, genoeg geld om eten te kopen of de dag zien door te komen op straat.
Naast de serie op televisie komt er ook een online versie die de kant van de hulpverleners belicht. Er is veel uitval in de tak van sport en hoge werkdruk. Daarnaast wordt veel tijd opgeslokt door administratie waardoor er minder hulp geboden kan worden.
Verloren Jongeren is op 26 september, 3 oktober, 10 oktober en 24 oktober te zien op NPO3 rond 21:10.
Partnerbijdrage
Ben je zo iemand die een goede filmklassieker keer op keer kan kijken? Dan komt dat goed uit, want is Icons of Cinema-maand op Paramount Network.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'