TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Travis Conrad (Ethan Hawke) is bezig met een belangrijke missie. Dat loopt niet goed af: hij komt om.
Gek genoeg is het daarmee in 24 Hours to Live niet afgelopen voor Travis. Artsen weten hem weer tot leven te wekken.
Daar zit wel een – vrij grote – maar aan. Hij heeft precies 24 uur te leven.
In die tijd moet hij de missie tot een goed einde zien te brengen. Als de teller die de doktoren in zijn arm hebben geïmplanteerd op 0 staat, zal hij sterven, en deze keer echt.
Ethan Hawke heeft niet heel veel ervaring met actiefilms. Volgens regisseur Brian Smrz was dat voor 24 Hours to Live een voordeel: alleen al door het gegeven dat hij degene was die de rol speelde, gaf Hawke zijn personage wat meer diepgang.
Smrz, die zelfs zijn carrière begon als stuntman, was ook tevreden over hoe zijn hoofdrolspeler het deed in actiescènes: “Hij deed de meeste van zijn stunts zelf, en dat deed hij goed.”
Videoland deelt eerste beelden van realityshow I Kissed a Girl
13:08Vanavond in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak: Brent wil een schutting omdat hij zich bekeken voelt
10:46Maarten van Rossem introduceert zijn kinderen in nieuw seizoen Wortelboer en Van Rossem
10:41'Waarom gunt Eva Jinek dit Merel Ek niet?'
09:07Vandaag Inside: 'Máxima wil naar Kenia om in de zon te liggen'