TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je kunt veel van de makers van de James Bondfilms zeggen, maar niet dat ze niet met hun tijd meegaan.
Deze veertiende film rond geheim 007 stamt uit 1985, de tijd dat de computer aan een flinke opmars bezig was. Het kan daarom haast geen toeval zijn dat A View to a Kill om computerchips en andere geavanceerde technologie draait.
Schurk van dienst is deze keer Max Zorin (Christopher Walker). Hij is de eigenaar van techbedrijf Zorin Industries. Hij heeft een plan bedacht om een monopolie op de microchipmarkt te veroveren. Hoe hij dat wil doen? Simpel: met een goedgeplaatste aardbeving wil hij Silicon Valley – en daarmee zijn concurrenten – van de aardbodem vegen.
James Bond (Roger Moore) moet hem zien te stoppen. Al heeft hij ook een hele kluif aan Zorins handlanger May Day (Grace Jones). Gelukkig staat 007 er niet alleen voor. Stacy (Tanya Roberts) helpt hem een handje.
Voor Roger Moore was A View to a Kill de zevende keer dat hij James Bond speelde. Het zou ook de laatste keer zijn. Het is zijn minst favoriete 007-film: Moore vond de film te gewelddadig. Ook had hij het gevoel dat hij te oud was voor de rol.
De acteur werd tijdens de opnames van de film 57. Daarmee is hij de oudste Bond; Sean Connery was 52 toen hij Never Say Never Again maakte.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'