TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Halfzussen April (Linda de Mol), May (Elise Schaap) en June (Tjitske Reidinga) hebben ieder hun eigen, drukke leven. Nu hun moeder (Olga Zuiderhoek) ongeneeslijk ziek is, komen ze bij elkaar.
Alledrie de zussen hebben totaal verschillende karakters en liggen zelden op één lijn. Wetende dat hun moeder er binnenkort niet meer is, roept dat allerlei vragen op. De belangrijkste: wat gebeurt er na de dood van hun moeder met hun broer Jan (Bas Hoeflaak), die een vorm van autisme heeft?
De film April, May en June is geregisseerd door Wil Koopman. Zij is geen onbekende van Linda de Mol. Deze film is alweer de achtste keer dat zij en De Mol hun krachten hebben gebundeld. Tot nu toe heeft dit alleen successen opgeleverd.
De serie Gooische Vrouwen en de twee speelfilms die daarop volgden zijn slechts enkele voorbeelden. In 2021 werkte ze samen in Alles op Tafel, een remake van de Italiaanse film Perfetti sconosciuti.
April, May En June is op woensdag 21 augustus 2024 om 22:35 uur te zien op NET 5.
Wilfred Genee wijst Dilan Yesilgöz op kledingkeuze in Vandaag Inside: 'Dit is nog nooit gebeurd'
07:05Met deze plaats is Claude tevreden op het Eurovisie Songfestival 2025
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, Only Joling, The Ice Road
19:47Dit kun je verwachten van het nieuwe SBS-programma Bureau Onrecht
17:44Johan Derksen geeft update over echtgenote: onder het mes na gunstige uitslag