TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Austin Powers (Mike Myers) gaat opnieuw de strijd aan met zijn vijanden Dr. Evil (ook Myers) en Mini-Me, die ontsnapt zijn uit de gevangenis.
De twee kwade breinen hebben een plan voor bedacht om de macht over de wereld te krijgen. Maar daarbij hebben ze nog wel wat hulp nodig. Goldmember (weer Myers) is de uitverkorene. Voor het plan van de slechteriken kidnappen ze de spion Nigel Powers (Michael Caine), de vader van geheim agent Austin Powers. Powers moet hen zien te stoppen. Daarbij krijgt hij hulp van een oude vriendin, detective Foxxy Cleopatra (een van de eerste filmrollen van zangeres Beyoncé).
Dit derde deel is niet het leukste uit de Austin Powers-reeks, maar de film zit zo vol grappen dat er toch genoeg te lachen valt.
Mike Myers is een groot fan van The Beatles. Dat een van de bandleden ook fan van hem was, ontdekte hij op een bijzondere manier. Tijdens de opnames van Austin Powers in Goldmember kreeg hij te horen dat George Harrison was overleden.
Naast dat verdrietige nieuws kreeg hij die dag ook te horen dat er een brief voor hem was. Die bleek van Harrison te komen. Het was een van de laatste brieven die de gitarist geschreven had. In de brief prees hij Myers werk. De acteur barstte uit in tranen. Hij heeft de brief ingelijst in zijn huis.
Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht
09:04Ronnie Flex duikt op in Met het Mes op Tafel voor verrassingsoptreden
08:17Wilfred Genee wijst Dilan Yesilgöz op kledingkeuze in Vandaag Inside: 'Dit is nog nooit gebeurd'