TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De engel Seth (Nicolas Cage) heeft als taak om, onzichtbaar voor de levenden, op te komen voor onschuldige slachtoffers. Dan valt zijn oog op dokter Maggie Rice, die een stervende patiënt probeert te redden.
Seth valt als een blok voor haar. Onder de indruk van haar optreden begint hij zich af te vragen hoe het zou zijn om een menselijk leven te leiden.
Zijn mede-engelen wijzen hem erop dat zijn bestaan dan niet meer oneindig is, maar Seth wil alles doen om bij zijn grote liefde te zijn.
Om deze film te kunnen waarderen moet je wel van een flinke portie drama houden en enkele onwaarschijnlijkheden in het verhaal voor lief nemen. Deze remake van Wim Wenders' Himmel über Berlin uit 1987 speelt namelijk een stuk meer in op het sentiment dan het origineel.
Wie dat voor lief neemt zal met plezier naar City of Angels kijken. Hoewel, plezier... houd aan het eind de tissues maar in de aanslag.
Huub Stapel maakt nieuwe 'Langs de..'-serie: hier gaat hij heen
15:47André van Duin openhartig over tv-serie Hendrik Groen: 'Dat was niet altijd leuk om te doen'
15:12Dit is waarom Eva donderdagavond niet te zien is
14:56Is Gort over de Grens binnenkort voor het laatst te zien?
13:3745 jaar Bananasplit: met deze BN'ers blikt Frans Bauer terug op hilarische fragmenten