TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hoewel Dirty Dancing al ontelbare keren op tv te zien is geweest, blijft de film kijkers trekken. Is het de nostalgie? Of zijn het de dansmoves van Patrick Swayze en Jennifer Grey? Of misschien de liedjes, die je zo lekker mee kunt kwelen?
Dirty Dancing speelt zich af in de zomer van 1963. Baby (Jennifer Grey) is zeventien en gaat met haar ouders op vakantie naar een chic resort. Dat vakantiepark is van alle gemakken voorzien. Je kunt er volop eten, drinken en relaxen. Of je kunt, zoals Baby, meedoen aan de danslessen.
Tijdens die danslessen ziet de brave Baby de stoere dansleraar Johnny (Patrick Swayze) voor het eerst. Ze is meteen hoteldebotel, maar hij ziet haar niet staan. Tot zijn vaste danspartner uitvalt. Of Baby misschien zin heeft om haar te vervangen? Maar natuurlijk!
De soundtrack van Dirty Dancing barst haast uit zijn voegen van de meezingers. '(I've had) The time of my life' is het bekendste nummer uit de film. Het werd een enorme hit en won de Oscar én de Golden Globe voor beste filmsong.
Ook meedeiners als 'She’s like the wind' (gezongen door Patrick Swayze zelf), 'Hungry eyes' en 'Love is strange' doen het goed in een karaokebar.
Dirty Dancing is op donderdag 29 augustus vanaf 20:25 uur te zien op Net5.
Kijkers genieten volop van reallifesoap Only Joling
17:30'Tom Waes dronk veel te veel en had geen gordel om'
16:05Video: Jeroen Pauw en collega's over gemis Loretta Schrijver
15:15Dit is de acteur die Marco Van Basten speelt in BASTA
13:55Video: is er nou wel of geen lachband in Lubach?