TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jaren geleden trouwde, dacht Doris dat dat voor altijd zou zijn. Nou, niet dus.
Inmiddels is Doris (Tjitske Reidinga) halverwege de veertig en moeder van twee tieners. En gescheiden, dat is ze ook. Ze heeft geen werk en geen idee. Wat moet ze nu met haar leven?
Al haar leeftijdgenoten maken carrière, jagen hun dromen na en hebben gelukkige gezinnetjes. Doris heeft juist het gevoel dat ze stilstaat. Heeft ze überhaupt dromen om na te jagen? En zo’n nieuwe liefde, heeft ze daar wel trek in? Haar goede vriend Tim (Guy Clemens) helpt haar haar zelfvertrouwen terug te vinden.
Voor Tjitske Reidinga is de rol van Doris niet nieuw. Ze speelde de tobbende veertiger ook al in de gelijknamige televisieserie uit 2013. Sterker nog, samen met Roos Ouwehand is ze de bedenker van Doris. Ouwehand schreef het script en speelt, zowel in de serie als in de film, de rol van Doris’ zus Sarah. In de serie speelt Jacob Derwig goede vriend Tim. In de film neemt Guy Clemens die rol dus van hem over.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'