TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar moeten de gevangenen op bevel van The Warden (Sigourney Weaver) en opzichter Mr. Sir (Jon Voight) kuilen in het zand graven. Zogenaamd om hun karakter te vormen, maar eigenlijk zijn The Warden en Mr. Sir op zoek naar een schat.
In dit avontuurlijke drama wordt Stanley naar een jeugdkamp gestuurd midden in de woestijn: Camp Green Lake. Daar moeten kinderen iedere dag een gat graven. Stanley raakt bevriend met Zero en samen proberen ze te ontsnappen.
Jeugdfilms zijn lang niet altijd besteed aan volwassenen. Toch zijn er af en toe uitzonderingen, waaronder Holes. Deze fraaie verfilming van het gelijknamige jeugdboek van Louis Sachar toont de jonge hoofdrolspelers, Shia LaBeouf en Khleo Thomas, die hun personages realistisch neerzetten zonder te vervallen in aangedikte kinderlijke schattigheid.
Regisseur Andrew Davis weet hoe hij een mooi verhaal moet vertellen en leverde daarmee een film af die zowel jonge tieners als een ouder publiek zal behagen.
Ondanks het feit dat Sigourney Weavers naam als eerste te zien is op de filmposters, verschijnt ze pas na veertig minuten voor het eerst in beeld. Ze zei ja tegen deze film omdat Holes het favoriete boek was van haar dochter.
'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'
09:26Video: Johan Derksen over Hans Kraay jr. bij MUYM: ‘Erger me dood aan zijn toespraakje’
09:06Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens
08:03De TV van gisteren: Spannende KNVB-bekerfinale trekt veel kijkers