TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het was een drukke periode voor Sydney. Ze is onlangs gescheiden én ze heeft een huis geërfd.
Nu de feestdagen eraan komen wil ze wel even rust. Dus besluit ze met haar dochter de Kerst door te brengen in het huis dat ze geërfd heeft.
Dat de woning in een pittoresk stadje staat is mooi meegenomen. Het verhoogt in ieder geval de kerstsfeer.
Sydney (Scottie Thompson) brengt in Hope at Christmas steeds meer tijd door in de plaatselijke boekwinkel. Daar ontmoet ze Mac (Ryan Paevey).
Mac werkt als invalleerkracht op de plaatselijke school. Hoewel ze elkaar meteen zien zitten, houden Sydney en hij allebei de boot af.
Hope at Christmas is gebaseerd op een boek van Nancy Naigle. Haar naam komt in de film meerdere keren terug.
De boekwinkel staat zo ongeveer vol met haar boeken. Zo is de piek van de boekenkerstboom een titel van Nancy Naigle
En dan komt de schrijfster ook nog voorbij in een klein bijrolletje. Ze speelt (uiteraard) zichzelf.
Partnerbijdrage
Daan Schuurmans over terugkeer Het Verhaal van Nederland: 'Vind het leuk om verhalen te vertellen'
09:50Winter Vol Liefde 2025: Dit is hoe de reünie afloopt
09:00De TV van gisteren: Nieuw seizoen Ik Vertrek meteen goed uit de startblokken
06:47Vanavond op TV: Bij Van Boven thuis, Overtreders, Momentum
21:51Andy van der Meijde en Gordon willen samen een tv-programma maken