TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Independence Day: Resurgence is het vervolg op de blockbuster Independence Day uit 1996. In die film zorgde president Whitmore samen met straaljagerpiloot Hiller en wetenschapper Levinson ervoor dat een buitenaardse invasie mislukte.
In Independence Day: Resurgence is het inmiddels twintig jaar verder. Na de invasie uit het eerste deel is de mensheid begonnen met het bouwen van een geavanceerd afweersysteem.
Aanvallen vanuit de ruimte zouden nu onmogelijk moeten zijn. Zouden.
Vlak voor de twintigste verjaardag van Independence Day gebeuren er ineens vreemde dingen.
Ex-president Whitmore (Bill Pullman) begint rare dingen te tekenen. Wetenschapper David Levinson (Jeff Goldbum) is in Afrika om een eerder neergestort ruimteschip te onderzoeken dat begint te sputteren.
Dat is op zich al gek. Het wordt nog veel gekker als Levinson ontdekt wat er buiten de dampkring van de aarde gebeurt.
Het moederschip – net zo groot als de Atlantische Oceaan – hangt ook in de buurt.
De strijd barst in Independence Day: Resurgence weer goed los. Jake (Liam Hemsworth) en zijn vriend en collega Dylan (Jessie T. Usher) – de zoon van Hiller uit Independence Day – gaan voorop in de strijd.
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'