TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ze zegt het zelf in Judy: al op haar tweede stond Judy Garland (Renée Zellweger) regelmatig op het podium.
Het is het begin van een leven dat zich bijna volledig in de schijnwerpers afspeelt, zeker na haar grote doorbraak in The Wizard of Oz in 1939. Ze is dan net zeventien jaar.
De biografische film Judy laat zien wat dat met een mens kan doen. Na een leven vol glitter en glamour, met ook veel tegenslagen en ellende, zit Judy Garland in 1968 aan de grond.
Ze gaat naar Londen voor een serie concerten. Met de opbrengst wil ze de strijd om de voogdij over haar kinderen aangaan, maar het loopt anders. Zellweger stort zich vol overgave op de rol van Garland, tegelijkertijd een van de grootste iconen én een van de grootste tragedies die Hollywood ooit heeft voortgebracht. Ze zet haar neer als een vrouw die niet met, maar ook niet zonder de spotlights kan leven.
Liza Minnelli, de dochter van Judy Garland, was niet bepaald te spreken over Judy.
In een Facebookpost maakte ze duidelijk dat ze Renée Zellweger nooit had gesproken. Verder schreef ze dat nooit goedkeuring had gegeven voor het project en dat ze niet blij was met de film.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers zien hoe Yvon Jaspers opgetrommeld wordt in Boer Zoekt Vrouw
06:47Vanavond op TV: Strijders, Opgelicht in de liefde?, Black Adam
12:01Jacqueline Govaert doet 'eindelijk' mee aan Beste Zangers: 'Dit was het juiste moment'
10:53Talent Unplugged: Stella Grace zingt bijzondere versie van ABBA's 'Dancing Queen' (video)
10:43Talent Unplugged: Niek maakt indruk met 'I Was Made For Loving You' (video)