TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mexico-Stad is een gevaarlijke stad. Met bijna negen miljoen inwoners stikt het er van de mensen die kwaad in de zin hebben.
Dat wordt in de actiethriller Man on Fire al vrij snel duidelijk: in de metropool verdwijnen aan de lopende band kinderen. Niet specifiek vrolijk nieuws.
De rijke inwoners van de stad kunnen zich nog tot op zekere hoogte beschermen. Ze betalen bewakers grote bedragen om hun kroost te beschermen.
Dat dat ook dat niet altijd helpt, blijkt als de kleine Pita Ramos (Dakota Fanning) wordt ontvoerd. Haar ouders hadden voormalig CIA-agent John Creasy (Denzel Washington) ingehuurd als haar bodyguard.
John voelt zich niet alleen in zijn beroepseer aangetast, de bonkige bodyguard geeft echt om het kleine meisje.
Hij zweert dan ook dat hij Pita zal redden. Dat betekent dat haar ontvoerders hun borst nat kunnen maken.
Denzel Washington heeft zijn hoofdrol in Man on Fire te danken aan een doktersbezoekje. In de wachtkamer van de huisarts kwam hij regisseur Tony Scott tegen.
Ze raakten aan de praat. Scott en Washington werkten in 1995 al samen aan onderzeeërthriller Crimson Tide.
Ze besloten dat het tijd werd om die samenwerking een vervolg te geven. En zo geschiedde.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden