TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van Cady (Linday Lohan) zijn allebei bioloog. Daarom heeft het gezin vijftien jaar lang in Afrika gewoond. Nu verhuizen ze voor het eerst in Cady's leven naar Amerika.
Dat betekent ook dat Cady voor het eerst in haar leven naar een Amerikaanse middelbare school gaat. Dat valt haar in Mean Girls behoorlijk zwaar.
Zo'n highschool blijkt een heuse jungle, misschien nog wel gevaarlijker dan de echte Afrikaanse jungle waar Cady wel de weg weet. Toch vindt Cady als snel aansluiting bij het groepje populaire meiden: de Plastics.
Regina (Rachel McAdams) het 'alfavrouwtje' van de Plastics, is geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Dat blijkt eens te meer als Cady verliefd wordt op Regina's ex-vriendje Aaron (Jonathan Bennett).
Eigenlijk wilde Mean Girls-regisseur Mark Waters dat Lindsay Lohan de gemene Regina zou spelen. Toen ze eenmaal gecast was, koos Lindsay toch voor de rol van Cady. Ze wilde niet dat haar fans zouden denken dat ze in het echt ook zo gemeen was als haar personage.
Rachel McAdams kreeg de rol van Regina. Volgens een van de producenten was dat omdat 'alleen lieve meisjes zo goed gemene meisjes kunnen spelen'.
Mean Girls is op zaterdag 3 mei 2025 om 22:35 uur te zien op Comedy Central.
'Grote afwezige' Buddy vanavond te zien in reallifesoap Gerard Joling
11:53Albert Verlinde hoopt dat hij dit programma mag gaan presenteren
10:44Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht