TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Beams zijn een hecht gezin. Vader Kevin, moeder Christy en hun drie dochters zijn onafscheidelijk.
Ze zijn gelukkig samen. Buiten hun liefde voor elkaar delen de Beams nog iets: hun geloof.
Dat geloof geeft Christy (Jennifer Garner) de kracht die ze zo nodig heeft als haar tienjarige dochter Annabel (Kylie Rogers) ernstig ziek wordt.
Na veel onderzoeken vinden de artsen eindelijk wat er mis is. En het is slecht nieuws: Annabels ziekte is niet alleen erg zeldzaam, er is ook geen medicijn tegen.
Toch blijft Christy in Miracles from Heaven vechten om een medicijn voor haar te vinden. Als dat tevergeefs lijkt, begint ze langzaam maar zeker haar geloof te verliezen.
Dan gebeurt een ernstig ongeluk. Annabel valt pardoes uit een hoge boom.
Als door een wonder houdt de kleine meid geen letsel over aan de harde klap. Sterker nog: na de val is Annabels ziekte als sneeuw voor de zon verdwenen.
Miracles from Heaven is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van de familie Beam.
Dit programma vervangt De Oranjezondag op SBS6
12:52Talent Unplugged krijgt een tweede seizoen
12:13Vanavond in Kopen Zonder Kijken: 'Hartslag van 100 bij Richard en Dennis'
11:00'The Headliner keert toch terug met tweede seizoen'
10:59Demi uit Daar Gaan Ze Weer geeft update over relatiestatus
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.