TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je ontdekt dat je man vreemdgaat? Scheiden? Nee joh! Laat hem gewoon uit de weg ruimen!
Miljonairsvrouwen Kitty (Bracha van Doesburgh), Estelle (Hadewych Minis) en Nicolette (Sanne Wallis de Vries) hebben een heerlijk zorgeloos leven. Ze genieten van feestjes, vakanties en al het andere moois dat het leven als Moordwijven hen te bieden heeft. Hun enige zorg: de afspraken bij de plastisch chirurg zo plannen dat hun kerels niet eens doorhebben dat ze ouder worden.
Aan dat heerlijke onbezorgde leventje komt een eind als Kitty ontdekt dat haar man er een minnares op nahoudt. Ze wil van hem af, maar een scheiding is haar te duur.
Het kan veel goedkoper dan een scheiding: Kitty laat haar vent 'gewoon' vermoorden. Als de huurmoordenaar het op een ongeluk laat lijken, kan Kitty zijn hele vermogen in haar zak steken. Dat klinkt eenvoudig, maar dat valt de dames nog vies tegen.
Regisseur Dick Maas wilde Moordwijven eigenlijk De Botox methode noemen. Allargan, het farmaceutische bedrijf dat botox produceert, was daar niet blij mee. Hoewel Maas een rechtszaak tegen Allargan volgens zijn advocaat zou winnen, zag de regisseur er toch van af. Hij had geen zin om daar zijn tijd en geld aan te besteden.
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'