TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je glijdt van je werkweek regelrecht het transformerende universum van epische actie en botsende werelden in, want de nieuwste film in de Transformers-reeks: Transformers: Rise of the Beasts is vanaf nu te zien op SkyShowtime!
Een paar maanden geleden draaide de film nog in de bioscoop, maar nu kun je gewoon vanaf de bank genieten van alle actie.
De nieuwste film in de reeks Transformers: Rise of the Beasts is een chronologisch vervolg op Bumblebee. Het deel dat in 2018 verscheen, dat op zijn beurt weer een prequel is op de eerste Transformers-film uit 2007.
De film speelt zich dit keer af in de jaren 90 en in dit deel van de franchise wordt een heel nieuw soort Transformers geïntroduceerd, namelijk de deels dierlijke deels robot, Maximals. Zij sluiten zich aan bij Optimus Prime en zijn Autobots om te vechten tegen een meedogenloze vijand, de Terrorcons, die in dienst staan van Unicron, een planeetverslindende monstergodheid.
Noah Díaz (Anthony Ramos), een doodgewone jongen uit Brooklyn die het moeilijk heeft om voor zijn gezin te zorgen, raakt samen met de ambitieuze researcher Elena Wallace (Dominique Fishback) betrokken bij een conflict tussen de Autobots en de onlangs gearriveerde Terrorcons.
Het wordt een keiharde strijd met verstrekkende gevolgen.
Naast hoofdrolspelers Anthony Ramos en Dominique Fishback zijn de stemmen achter de autobots ook zeker geen onbekenden. Uiteraard is Peter Cullen weer de stem van Autobot-leider Optimus Prime en Mirage wordt ingesproken door Pete Davidson. Verder horen we onder andere Ron Perlman als Optimus Primal, Michelle Yeah als Airazor, Tongayi Chirisa als Cheetor en Peter Dinklage als Scourge.
Transformers: Rise of the Beasts is vanaf vrijdag 15 december exclusief te zien bij SkyShowtime.
'Grote afwezige' Buddy vanavond te zien in reallifesoap Gerard Joling
11:53Albert Verlinde hoopt dat hij dit programma mag gaan presenteren
10:44Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht