TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dutch Schaeffer (Arnold Schwarzenegger) geeft in Predator leiding aan een team elitesoldaten. In opdracht van de CIA gaan ze naar de Zuid-Amerikaanse jungle om een paar piloten te bevrijden uit handen van een guerrillabeweging.
Voor Dutch en zijn mannen is dat niet veel meer dan een routineklusje. Alles verloopt dan ook vrij voorspoedig. Tot Dutch en zijn mannen op de terugweg ontdekken dat iets of iemand hen vanuit de jungle in de gaten houdt. Dat 'iets' blijkt levensgevaarlijk. Het is een Predator: een bloeddorstig buitenaards wezen dat het op de soldaten gemunt heeft.
De Predator is nauwelijks zichtbaar, supersnel, hyperintelligent en zo goed als onkwetsbaar. Lukt het Dutch en zijn team om aan het monster te ontsnappen?
Predator zit vol met gevleugelde Schwarzenegger-oneliners. De kreten ‘Get to the choppa!’ en ‘If it bleeds, we can kill it’ behoren tot Arnies galerij van klassiekers. Predator kreeg een hele rits vervolgen en spin-offs. In 2018 verscheen een moderne remake: The Predator. Vorig jaar augustus verscheen prequel Prey op streamingdienst Disney+.
Johan Derksen geeft update over echtgenote: onder het mes na gunstige uitslag
14:50KRO-NCRV biedt The Passion-fans een unieke kans
13:43RTL Boulevard blijft binnenkort ook tijdens de reclame live
13:10SBS6 deelt allereerste beelden van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren
13:04Op deze datum keert Au Pairs terug op de buis